Langer Karel (Jaroměř 1878 - 1947 Praha)
Na rybniční hrázi (Motiv z Okoře), signováno vlevo dole tužkou K. Langer, olej/karton, 56,5 x 75 cm, lehce poškozená malba, poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 240.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |